Зорян Шкіряк
Зорян Шкіряк

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк поїхав до зони АТО в райони проведення активних бойових дій. Про це він написав на сторінці у Facebook.

«Для виконання особливих доручень міністра МВС України виїхав у зону АТО, в райони проведення активних бойових дій. Протягом відрядження планую перебувати в секторах «М», «Б» і «С». Роботи багато, але цілковито готові до виконання поставлених завдань. Залежно від ситуації, намагатимуся повідомляти про перебіг подій на певних ділянках фронту», – написав він.

Нагадаємо, 14 травня Кабінет Міністрів звільнив Шкіряка з посади в.о. голови Державної служби з надзвичайних ситуацій. Він подав у відставку 12 травня після скандальної евакуації українців з Непалу. Після цього горе-чиновник, який встиг стати героєм численних сатиричних відеороликів і коментарів у соцмережах, повернувся на посаду радника міністра внутрішніх справ України і заявив, що має намір протистояти кремлівській пропаганді.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив урядовцям 9-10 червня відвідати Луганську і Донецьку області для вивчення ситуації із забезпечення життєдіяльності регіону.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ