Демобілізація
Наступну партію солдатів почнуть відпускати з армії в лютому 2016-го року

Демобілізацію наступної, 4-ї хвилі, почнуть в лютому 2016 року після ухвалення відповідного Указу Президента України. Про це розповів заступник міністра оборони Олександр Дублян, передає ЛІГА.net.

«Буде відповідний Указ Президента з проведення демобілізації. Планується демобілізація четвертої черги в лютому», – сказав Дублян.

Як відомо, 13 жовтня була завершена демобілізація військовослужбовців Збройних сил України, призваних у ході третьої хвилі часткової мобілізації (липень-вересень 2014 року). У цілому, в Україні за час війни пройшло шість етапів мобілізації. Четверта хвиля проходила з 20 січня по 20 квітня 2015 року. Тоді були мобілізовані 50 тисяч осіб. Військовослужбовці, призвані з мобілізації, можуть укласти контракт для подальшого проходження військової служби в ЗСУ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, всі призовники отримають матеріальну допомогу в розмірі двох мінімальних заробітних плат. З 1 вересня мінімальна зарплата становить 1 тис. 378 грн. Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко своїм указом переніс початок осіннього призову на 1 листопада у зв’язку із проведенням в Україні місцевих виборів 25 жовтня. Призов триватиме до 30 листопада.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ