Шокін
Віктор Шокін подав у відставку з посади Генпрокурора

Генеральний прокурор України Віктор Шокін написав заяву про відставку, інформує Українська правда з посиланням на власні джерела.

16 лютого президент Петро Порошенко закликав прем’єр-міністра Арсенія Яценюка і генпрокурора Віктора Шокіна залишити свої посади. Про це йшлося у відповідному зверненні, опублікованому на сайті глави держави.

Порошенко відзначив досягнення Шокіна у впровадженні важливих реформ, однак констатував, що ГПУ «не змогла заручитися довірою суспільства».

«І саме тому на порядку денному стоїть питання про відставку генпрокурора», – пояснив він.

Як відомо, робота Генерального прокурора Віктора Шокіна неодноразово піддавалася критиці. Невдоволення висловлювали й американські високопосадовці. Зокрема, на відкритті конференції бізнес-ради «США-Україна» в Києві, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що ГПУ має припинити підривати реформи і захищати корумпованих прокурорів у своїх рядах. А 7 грудня Віце-президент США Джозеф Байден, який перебував з офіційним візитом у Києві, заявив, що  Віктор Шокін має піти у відставку.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 15 лютого заступник Шокіна Віталій Касько заявив, що подає у відставку. «Останньою краплею став черговий перерозподіл роботи ГПУ, Шокін забрав у мене всі функції та інструменти вести справи, над якими починала працювати наша команда, зокрема, щодо «діамантових» прокурорів», – зазначив він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ