Шокін
Шокін заявляє, що його можуть фізично знищити

Генпрокурор Віктор Шокін підозрює, що його можуть фізично знищити. Про це він сказав на брифінгу, коментуючи інформацію про погіршення стану здоров’я, пише Українська правда.

«За час мого перебування на посаді я жодного дня не був на лікарняному. Але маю обґрунтовані підозри стверджувати, що проти мене готуються провокації, зокрема, щодо завдання шкоди моєму здоров’ю», – сказав він.

Шокін наголосив, що на своїй посаді займається розслідуванням різних корупційних оборудок, заважаючи, зокрема, незаконному видобутку бурштину та піску. «Саме тому що я проводжу антикорупційну діяльність, маю підозри, що існують плани знищити мене фізично», – сказав він. За словами Генпрокурора, він вже доповів з цього приводу президенту Петру Порошенку.

Також Шокін повідомив, що прокуратура передала до Верховної ради подання про дозвіл на зняття депутатської недоторканності та арешт одного з депутатів коаліції. «Я підписав і вніс подання до Верховної Ради – воно вже там – про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт одного з депутатів, члена провладної коаліції, щоби ви розуміли, що не тільки будуть притягнуті будь-які депутати, але й з  коаліції. Ніякої політики, тільки закон», – заявив він. Водночас Генпрокурор відмовився називати прізвище депутата.

Читайте: «Діамантовий» прокурор гроші – заощадив, прикраси – бабуся подарувала, звідки кокаїн – під питанням

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ