Автомобіль Mercedes Benz S600L, на якому Генпрокурор Віктор Шокін пересувався в сюжеті програми «Без парканів», коштує 19 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав екс-чиновник і бізнесмен Олексій Тамразов.

За даними Тамразова, оснащений заводський бронюванням автомобіль надійшов у продаж лише в кінці 2014 року. «Нетто-вартість автомобіля в Німеччині – близько 570 тис. євро. З урахуванням митних платежів, вартість в Україні становитиме близько 750 тис. євро, або близько 19 млн грн», – написав він.

За даними Тамразова, номерні знаки АА 8749 МН, під якими їздить Mercedes, насправді належать машині Skoda Octavia компанії «Унікредит Лізинг». «Значить, як мінімум автомобіль є в оренді у силових відомств і використовує номери прикриття», – підсумував він. Бізнесмен заявив, що не може представити підтвердження інформації про номери, оскільки отримав її неофіційно від ДАІ.

За даними журналіста Олексія Шалайского, який займається дослідженням державних закупівель, придбання цього автомобіля не проходило через «Вісник державних закупівель». «Значить, якийсь добрий чоловік дає генпрокурору покататися. Згідно з новими законами – це корупція», – написав журналіст на своїй сторінці у Facebook.

У ГПУ жодних коментарів із цього приводу не дають.

Читайте: «Гусарська щедрість»: Шокін подарував невідомій жінці маєток на Київщині

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ