Шокін
Шокін перебуватиме на посаді, поки не буде принципової волі команди Президента, вважає Солонтай

Поки не буде принципової волі команди Президента та коаліції щодо відставки Генерального прокурора Віктора Шокіна, доти він перебуватиме на посаді. Про це заявив експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай, пише 5 канал.

«Шанси (відставки Шокіна, – ред.) зростають, особливо після вихідних, і особливо після того, що відбулося протягом останньої доби, але поки що ситуація така: вчора були міжфракційні консультації і поки не буде на це принципової волі команди Президента і коаліції, «серцевини» коаліції, до того часу не буде», – сказав він. Солонтай наголосив: «Мені здається, що Шокіну пора збирати речі. На жаль, третій Генеральний прокурор, який в Україні є, проявив себе неефективно. Ми маємо говорити про четвертого Генерального прокурора … закон один для всіх, що незалежно від того, який у тебе досвід роботи зі старою системою, суспільство вимагає від тебе абсолютно нових підходів. Суспільство пішло далеко попереду від того, яку роботу демонструє прокуратура. І прокуратура стала тим, хто гальмує зміни, як самої прокуратури, так і ролі прокуратури в суспільстві».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 листопада невідомі вчинили напад на робочий кабінет генерального прокурора Віктора Шокіна. За словами головного військового прокурора Анатолія Матіоса, снайпер тричі стріляв по кабінету Генпрокурора, знаючи про розміщення речей і предметів, зокрема, про місце знаходження самого Шокіна. Він також зазначив, що постріл міг бути зроблений з будівлі, що належить ВАТ «Укрпідшипник», розташованому поруч з будівлею Генпрокуратури України. Тим часом Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за статтею про замах на життя державного діяча через обстріл кабінету Генерального прокурора України Віктора Шокіна.

2 листопада генпрокурор Шокін і голова Служби безпеки України Василь Грицак натякнули, що їм погрожують у зв’язку зі справою про «дніпропетровське злочинне угруповання», в організації якого підозрюють Геннадія Корбана.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ