Рошен
Британський архітектор хоче стягнути з Roshen шкоду в сумі 100 тисяч фунтів стерлінгів

Британський архітектор подав позов до України, звинувачуючи шоколадну компанію Roshen, що належить Петру Порошенку, в крадіжці дизайнерських ідей. Про це повідомляє Європейська правда.

Філіп Хадсон з фірми D’Estate також стверджує, що топ-менеджер Roshen сказав йому, що компанія вірить в «мафіозні методи управління» і залякав директора D’Estate, спонукаючи її піти у відставку, щоби не доводити справу до суду.

«Наша фірма спроектувала будівлю для офісу, прохідної та переобладнаного приміщення для очищення молоковозів для заводу Roshen. Ми зробили добру роботу для них, і вони зловживають своєю владою, щоби спотворити результати роботи», – сказав Хадсон.

У позові вимагається стягнути з кондитерської корпорації шкоду в сумі 100 тисяч фунтів стерлінгів. У свою чергу, Roshen визнала, що відмовилася перевести архітекторам 40% коштів, які належать їм. Цю ситуацію представники компанії пояснюють тим, що деякі креслення надійшли із затримкою і були зроблені з помилками, тому використовувати їх було неможливо. У результаті корпорація побудувала будівлю за проектом британського архітектора, однак внесла в нього свої зміни.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кондитерська фірма Roshen, яка належить Президенту України Петру Порошенку, зареєструвалася в Польщі та хоче впродовж 5 років потрапити до п’ятірки лідерів ринку солодощів країни.

Читайте: Деолігархізація «по-порошенківські»: попри глибоку економічну кризу, бізнес Президента процвітає

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ