Шолом віртуальної реальності
Xiaomi Mi VR коштуватиме 7 доларів

Компанія Xiaomi  представила шолом віртуальної реальності Mi VR. По дизайну новинка схожа на аналог від Google. Про це повідомляє Радіо 24.

Шолом виготовлено з пластику зі вставками з лайкри. Усередині ґаджета встановлюється смартфон через застібки на блискавках.

Mi VR сумісний з усіма смартфонами з дисплеєм від 4,7 до 5,7 дюймів. У корпусі є також спеціальні вирізи для камери.

За допомогою ґаджета можна переглядати панорамне відео, 3D-відео і грати у віртуальній реальності. Управляється пристрій за допомогою відповідної програми для Android.

Розробники запевняють, що придбати Xiaomi Mi VR можна буде лише за 7 доларів.

Шолом віртуальної реальності – пристрій, що дозволяє частково зануритися у світ віртуальної реальності, який створює зоровий та акустичний ефект присутності в заданому керівним пристроєм (комп’ютером) просторі.

Власне, це пристрій, що надягається на голову, забезпечений відеоекраном і стерео- або квадрофонічною акустичною системою. Назва «шолом» доволі умовна: сучасні моделі більше схожі на окуляри, ніж на шолом.

Шолом створює об’ємне зображення, подаючи дві різні картинки кожному оку. Крім того, шолом може містити гіроскопічний або інфрачервоний датчик положення голови.

Такі пристрої дешевшають і незабаром перетворяться на такий же необхідний атрибут комп’ютерних ігор, як джойстик або миша.

Читайте: У Нью-Йорку відкриють кіностудію віртуальної реальності

БЕЗ КОМЕНТАРІВ