Нікола Стерджен
Стерджен вважає, що шотландцям не потрібно вживати радикальних заходів

Жителі Шотландії, які на референдумі голосували проти Brexit, можуть зберегти членство в Євросоюзі. Причому країні не обов’язково одержувати незалежність від Великої Британії. Про це пише Reuters із посиланням на думку Першого міністра країни Ніколи Стерджен.

Нікола Стерджен вважає, що шотландцям не потрібно вживати радикальних заходів. Країна може бути членом Європейського Союзу та одночасно частиною держави, яка вирішила вийти з ЄС.

«Я гадаю, що варіант, за яким ми збережемо статус члена ЄС і при цьому не вийдемо зі складу Сполученого Королівства, є цілком можливим на цьому етапі», – наголосила Стерджен.

Вона підкреслила, що Brexit підтримали Вельс та Англія. Шотландія та Північна Ірландія більшістю голосів відмовилися від виходу країни з Євросоюзу.

Нагадаємо, раніше Ґібралтар почав переговори з Шотландією щодо вироблення спільних дій, спрямованих на збереження членства цих частин Великої Британії в ЄС.

Як відомо, прихильники Brexit перемогли у Британії за результатами референдуму про збереження членства країни в Євросоюзі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ