Штаб АТО: у полоні бойовиків – 270 українців, із них 70 цивільних

полонені
За даними Лисенка, у полоні бойовиків перебувають 200 українських солдатів і 70 цивільних

У штабі АТО зазначають, що бойовики на Донбасі утримують у заручниках 270 українців. Про це на традиційному брифінгу в понеділок сказав речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко, відповідаючи на запитання журналістів, пише newsru.ua.

«Зараз у нас близько 270 осіб знаходяться в затриманні у бойовиків. Приблизно 70 з них – це цивільні люди. Тобто приблизно 200 бійців перебувають зараз у заручниках», – сказав Лисенко.

Речник АТО також наголосив, що інформація, яку поширюють бойовики про «сотні українських солдат і офіцерів, які перейшли на бік терористичних анклавів «ДНР» –«ЛНР», не відповідає дійсності. За словами Лисенка, українським бійцям, які мають цінний бойовий досвід, у полоні дійсно пропонують перейти на той бік, але «наші хлопці на це не зголошуються». Він зазначив, що статистика ведеться щодо поранених, загиблих і тих, хто зник безвісти.

Раніше екс-голова СБУ Валентин Наливайченко повідомляв про те, що кількість українців, яких утримують незаконні збройні формування або російські війська, становить 298 осіб, але ця цифра може коливатися.

Інформаційний Акцент

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ