полонені
За даними Лисенка, у полоні бойовиків перебувають 200 українських солдатів і 70 цивільних

У штабі АТО зазначають, що бойовики на Донбасі утримують у заручниках 270 українців. Про це на традиційному брифінгу в понеділок сказав речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко, відповідаючи на запитання журналістів, пише newsru.ua.

«Зараз у нас близько 270 осіб знаходяться в затриманні у бойовиків. Приблизно 70 з них – це цивільні люди. Тобто приблизно 200 бійців перебувають зараз у заручниках», – сказав Лисенко.

Речник АТО також наголосив, що інформація, яку поширюють бойовики про «сотні українських солдат і офіцерів, які перейшли на бік терористичних анклавів «ДНР» –«ЛНР», не відповідає дійсності. За словами Лисенка, українським бійцям, які мають цінний бойовий досвід, у полоні дійсно пропонують перейти на той бік, але «наші хлопці на це не зголошуються». Він зазначив, що статистика ведеться щодо поранених, загиблих і тих, хто зник безвісти.

Раніше екс-голова СБУ Валентин Наливайченко повідомляв про те, що кількість українців, яких утримують незаконні збройні формування або російські війська, становить 298 осіб, але ця цифра може коливатися.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ