«Правий сектор»
Штаб «Правого сектора» не згоден з рішенням Яроша про складання повноважень лідера

Штаб Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» не згоден із рішенням Дмитра Яроша про складання повноважень лідера Правого сектора. Про це повідомляє прес-служба ДУК.

«З оцінки оперативної ситуації в середині Правого Сектора Ваш відхід від справ може завдати руху взагалі та ДУКу зокрема непоправної шкоди… Вважаємо за доцільне запропонувати Вам особисто очолити Український Добровольчий Корпус. Готові виконувати Ваші накази як по фронту, так і з внутрішньої перебудови ДУК», – йдеться у повідомленні штабу.

ДУК також проти рішень, ухвалених на конференції 8 листопада. На їхню думку, її результати ставлять бійців поза законом і є спробою створення «альтернативного» «Правого сектора».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 листопада депутат Верховної Ради Дмитро Ярош заявив про складання з себе повноважень керівника національно-визвольного руху «Правий сектор». 12 листопада в організації прокоментували заяву  Яроша  і висловили думку, що це рішення було ухвалено під впливом спецслужб або осіб, які діють у своїх інтересах.

Читайте: Палій: «Ярош пішов, бо зрозумів, що втрачає популярність»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ