Франк-Вальтер Штайнмаєр, Жан-Марк Еро
Звинувачення у корупції ставлять під загрозу суспільну консолідацію в Україні, ввжають міністри

Міністри закордонних справ Німеччини і Франції Франк-Вальтер Штайнмаєр і Жан-Марк Еро зробили критичну заяву на адресу України, інформує Європейська правда.

«Українська економіка пережила небачений раніше спад. Державний сектор потребує термінового реформування. Окремі особи без будь-яких антимонопольних перепон зосередили величезну економічну владу і безсоромно використовують її для політичного впливу. Серйозні звинувачення у тотальній корупції ставлять під загрозу суспільну консолідацію. Розв’язувати ці проблеми – значить залишатися вірними духу Майдану, який так вразив світ два роки тому», – пишуть західні політики.

Однак голови МЗС двох країн заявляють – за два роки, що минули з часів Революції Гідності, в Україні досягнуто чималого прогресу.

Міністри відзначають реформу в енергетичному секторі, яка обмежила «скандальні зловживання, які існували раніше». Також йде повне оновлення поліції, відбувається оздоровлення банківської системи, створені правові рамки для боротьби з корупцією, введені електронні тендерні процедури державних закупівель.

Нагадаємо, 22 лютого Франк-Вальтер Штайнмаєр і Жан-Марк Еро прибувають в Україну з дводенним візитом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ