Фільм жахів
Творці стрічки застосували Natural Language Processing

Автори проекту Impossible Things використали штучний інтелект, щоб написати сценарій до фільму жахів. Про це повідомляє Кickstarter.

Сценарій стрічки штучний інтелект (ШІ) написав не повністю. Ґрунтуючись на результатах аналізу він надав рекомендації з «ідеальних» сюжетних поворотів.

Творці стрічки застосували Natural Language Processing (NLP). Вони надали тисячі елементів різних сюжетних ліній до сотень фільмів, даючи системі інформацію про популярність стрічки, суми касових зборів і рейтингу.

Розробники створили ще й графічний інтерфейс для роботи своєї системи. В результаті вийшла платформа, що аналізує окремі елементи сюжету фільмів з демонстрацією популярності сюжету у різних регіонах США.

Отже, у центрі сюжету Impossible Things знаходиться сім’я, що втратила одну з дочок. У зв’язку з трагедією головні герої переїжджають у заміський будинок, в якому починають відбуватися дивні події. Матір починає бачити привиди жінки та дитини, і незабаром вона наслідує їх, поступово божеволіючи.

Наразі автори Impossible Things проводять кампанію зі збору коштів на Kickstarter, щоб запустити картину у виробництво. Для цього їм потрібно 30 тисяч доларів, а поки вони поділилися трейлером, який також допомагав створювати ШІ.

Читайте: Штучний інтелект навчився писати вірші

БЕЗ КОМЕНТАРІВ