shufry-ch
Сім квартир нардепа розташовані в Києві, дві – в Ужгороді

Депутат Верховної Ради від фракції «Опозиційний блок» Нестор Шуфрич має пристрасть до різного роду колекціювання. Зокрема, він міг би з легкістю відкрити персональний музей зброї та геральдики. Про це свідчить його електронна декларація.

Таким чином, у власності парламентаря: 156 одиниць старовинної вогнепальної зброї, 568 зразків старовинної холодної зброї та колекція геральдики різних періодів в кількості 438 штук.

Також Шуфрич володіє колекцією порцеляни зі 121 предмета і колекцією годинників (17 пар). Крім того, він зібрав солідну колекцію старовинних книг та ікон.

Готівкою екс-регіонал має 25 мільйонів гривень, 4 мільйони 230 тисяч доларів і 3 мільйони 750 тисяч євро.

У власності нардепа перебувають дев’ять квартир. Сім із них розташовані в Києві, дві – в Ужгороді. Йому належать два будинки площею 701,5 кв.м і 336,3 кв.м, що розташовані в Козині Київської області та Ужгороді відповідно. Також нардеп задекларував садовий (дачний) будинок в селищі Козин Київської області площею 400 кв.м і базу відпочинку площею 969 кв.м в селі Кам’яниця на Закарпатті.

Окрім цього, йому належить шість земельних ділянок – в Козині на Київщині, у селі Кам’яниця Закарпатської області, Ужгороді та Києві.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ