Мартін Шульц
Мартін Шульц

Україні потрібно зосередити увагу не на перспективах членства в ЄС, а на розв’язанні поточних проблем. Про це заявив Президент Європарламенту Мартін Шульц в інтерв’ю Європейській правді.

Таким чином він прокоментував заяву Президента України Петра Порошенка про те, що за 5-6 років Україна виконає критерії для майбутніх членів ЄС. «Проблеми, з якими ми стикаємося нині, – інші. Навіть ваші запитання свідчать, що найперший пріоритет – стабілізувати країну в політичному, економічному, соціальному сенсі. Адже стабілізувавши Україну, ми маємо шанс отримати стабільність в усьому регіоні», – зауважив він.

«Я був би щасливий, якби була можливість вже зараз вирішити цю найголовнішу проблему, і тоді ми би почали дискусію про майбутнє України», – відзначив Шульц. «Так, я розумію Петра Порошенка. Але я краще буду фокусуватися не на далеких питаннях, а на нинішніх проблемах», – підкреслив Президент Європарламенту. «Євросоюз – відкрите об’єднання. Наші сусіди мають європейську перспективу. Але говорити про будь-які строки в тій ситуації, яка є зараз, – неймовірно складно», – підсумував він.

Читайте: Амбітний Порошенко: Україна за 5 років подаватиме заявку на членство в ЄС

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ