Шустер
Шустер з активістами створять Комітет порятунку свободи слова

Активісти, депутати і журналісти ухвалили рішення об’єднатися в Комітет порятунку свободи слова в Україні. Долучився до них і голова Одещини Міхеїл Саакашвілі. Відповідну заяву поширила прес-служба «Савік Шустер Студія».

Поштовхом для створення комітету став систематичний утиск журналістів і незалежних медіа. А вирішальним чинником – справа довкола телеведучого Савіка Шустера, йдеться у заяві.

«Тиск влади на журналістів, на вільні медіа та інформаційні майданчики – прояв авторитаризму і наближення країни до диктатури. Про це свідчать численні факти порушення прав журналістів, які набувають систематичного характеру. На це звертають увагу і міжнародні експерти, коли виділяють нам 107-ме місце між африканськими країнами і тоталітарними режимами у світовому рейтингу свободи слова», – наголошується в заяві щодо створення Комітету порятунку свободи слова в Україні.

Окрім Шустера, комітет підтримали народний депутат із фракції Блок Петра Порошенка Сергій Лещенко, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі та низка представників медіа і громадянського суспільства.

Тим часом стало відомо, що ток-шоу Савіка Шустера «Шустер life» 29 квітня транслюватиметься на столичному комунальному телеканалі «Київ» о 20:30.

«Редакційна рада і колектив телеканалу радісно підтримали ідею мера Києва Віталія Кличка щодо трансляції ток-шоу Савіка Шустера на каналі «Київ». Переконана, що це позитивно вплине на розвиток столичного телебачення», – зазначила директор телеканалу Світлана Криворучко.

Крім того, програму «Шустер Live» у п’ятницю, 29 квітня, транслюватиме телеканал NewsOne.

Поки невідомо – виходитиме програма постійно чи йдеться про разовий випуск.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 28 квітня Державна служба зайнятості призупинила рішення про скасування журналісту й телеведучому Савіку Шустеру дозволу на роботу в Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ