Савік Шустер
Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні

Відомому українському журналісту Савіку Шустеру, який має громадянство Канади, анулювали дозвіл на роботу. Про це повідомив його колега Павло Єлізаров, пише Українська правда.

«Два тижні тому ми отримали продовження дозволу на роботу для Савіка. Вчора з’явилося багато інформації про те, що цей дозвіл був анульований. Ми вважали, що це «качка». Однак сьогодні вранці наші юристи зв’язалися з центром зайнятості, ті усно підтвердили цю інформацію», – сказав він.

Сам Шустер вже прокоментував ситуацію, що склалася.

«Тиск почався давно, тому це якийсь результат уже», – сказав він.

Також телеведучий наголосив, що має намір працювати в Україні без дозволу на роботу.

«Це не помилка. Це абсолютно свідома дія, яка було скоєна в один день, вчора, 25 квітня. Я думаю, вибір зовсім не випадковий, перед Великоднем, перед травневими святами. Людей в місті немає, увага до телебачення не така вже й пильна. А коли всі повернуться в місто, політики, десь до 10-го травня, до початку пленарного засідання, про це всі забудуть. Тому розрахунок був зроблений такий, я в цьому переконаний. А що ми робитимемо? Будемо працювати без дозволу на роботу», – заявив Шустер.

Як відомо, восени 2015 року фіскальна служба почала перевірку діяльності ТОВ «Савік Шустер студія». Згодом Шустер повідомив, що вона склала акт про порушення податкового законодавства на суму понад 13 мільйонів гривень.

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформполітики вимагає запросити на годину запитань до уряду у п’ятницю голову Державної фіскальної служби Романа Насірова для звіту у справі щодо перевірки організації «Савік Шустер студія».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ