Активісти руху «Шведський світ» вирішили захистити води Швеції від російських підводних човнів за допомогою пропаганди гомосексуалізму. Нова система захисту називається «Співочий моряк».

Як повідомляє видання The Local, наприкінці квітня на морському дні поблизу Стокгольма змонтували захисну систему «Співочий моряк», яка являє собою неоновий рекламний щит з написом «Ласкаво просимо до Швеції» російською мовою, пише NEWSru.com. Крім російськомовного напису, на щиті є рядок англійською – «Welcome to Sweden. Gay since 1944». Саме цього року в Швеції було легалізовано гомосексуалізм. Система також посилає сигнал азбукою Морзе: «Тобі сюди, якщо ти – гей». На щиті зображено моряка в обтислій спідній білизні на тлі сердечок.

У «Шведському світі» сподіваються, що система «відлякає гомофобних капітанів російських підводних човнів, які ховаються в глибинах моря». «Якщо підводний човен підпливе до нас і члени екіпажу почують наше послання або побачать нашого «співочого моряка», то вони можуть долучитися до нашого «параду гордості» – маршу представників сексуальних меншин – 1 серпня в Стокгольмі», – повідомили в організації.

Нагадаємо, У жовтні минулого року військові Швеції почали великомасштабну операцію з пошуку нібито російського підводного човна в територіальних водах країни поблизу Стокгольма. Пошуки субмарини, які обійшлися ВМС Швеції в 2,74 млн доларів, так і завершилися нічим.

Тиждень потому дружина підполковника ВМС у відставці Свена-Олофа Квімана зробила знімки судна, яке колишній військовослужбовець прийняв за підводний човен без розпізнавальних знаків. Сам Квіман висловлював припущення, що цей човен також належить Росії. За його словами, він міг наблизитися до Стокгольма, щоби розмістити навігаційні пристрої, необхідні для інших субмарин.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ