610649_20161118115037
Раніше ЄС та США також додали до санкційних списків депутатів Держдуми РФ, обраних в окупованому Криму

Швейцарія додала у список санкцій прізвища шести осіб, які нещодавно були обрані депутатами Держдуми РФ в анексованому Криму та Севастополі. Таким чином, ці особи не зможуть обходити санкції США та Євросоюзу, запроваджені через агресію РФ в Україні. Про це йдеться в повідомленні швейцарського Державного секретаріату з економічних справ, передає Європейська правда.

«17 листопада 2016 року федеральний Департамент економіки, освіти і досліджень (DEFR) змінив перелік осіб, що додається до розпорядження про заходи щодо запобігання обходу міжнародних санкцій у зв’язку з ситуацією в Україні», – йдеться в повідомленні.

У списку опинилися колишній «заступник голови уряду Криму» Руслан Бальбек, а також «депутати» Костянтин Бахарєв, Андрій Козенко, Світлана Савченко, Павло Шперов, Дмитро Бєлік.

Зміни набрали чинності з моменту опублікування документа.

Нагадаємо, ЄС додав до переліку осіб і компаній, щодо яких діють санкції у зв’язку з порушенням територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України, депутатів Держдуми РФ, обраних в окупованому Криму. Після цього, ці ж особи потрапили до санкційного списку США.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 листопада Верховна Рада знову не змогла включити до порядку денного проект постанови про винесення на розгляд РНБО пропозиції про застосування санкцій щодо екс-президента Віктора Януковича та його оточення. За це проголосували лише 174 депутати при 226 необхідних.

15 листопада також забракло голосів для внесення цієї постанови до порядку денного.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ