Хорватія через біженців закрила переходи на кордоні з Сербією
Швеція депортує з країни 22 тис. мігрантів

Поліція Швеції склала список мігрантів, яких влада країни має виселити примусово. Він складється з з 22 тис. осіб. З цього списку понад 14 тисяч шукачів притулку позначені як такі, що переховуються, повідомляє видання Aftonbladet.

Незважаючи на існування такого списку, поки що поліція не отримала повноважень для активізації зусиль щодо примусового виселення мігрантів. Видання також підкреслює, що наприкінці жовтня поліція звернулась із запитом щодо примусового виселення 21,748 біженців.

З них 14 тисяч 140 осіб перебувають у розшуку. Інші 7608 людей розміщені в приміщеннях для біженців, які надала міграційна Рада Швеції. «Це ті випадки (справи біженців, яких будуть депортувати, – ред.), які були передані в поліцію, тому що міграційна Рада ухвалила рішення про примусове виселення. Таке рішення має бути ухвалене на державному рівні, адже лише держава має монополію на насильство», – розповів Патрік Енґстром, керівник департаменту прикордонної служби Швеції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, парламент Литви узаконив можливість розміщення біженців з держав Європейського Союзу або з третіх країн в країні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ