12994321_1167025599976227_973983124703932903_n
Фото Facebook О.Аронця

В Україні відбувся реванш «регіоналів». Так прокоментував голосування у Верховній Раді за призначення прем’єр-міністром Володимира Гройсмана український громадський та політичний діяч, активіст Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олександр Аронець. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«У ВРУ стоврено «ширку»! Реванш регіоналів відбувся! 39 регіоналів проголосували за Гройсмана. Сьогодні Україна зробила перший крок до повернення Януковича!», – написав Аронець.

Також він оприлюднив список парламентарів, які голосували за призначення нового очільника уряду.

Варто зазначити, що голосуванню передував емоційний виступ Андрія Іллєнка від ВО «Свобода». Він наголосив на тому, що парламент порушує регламент, голосуючи пакетом за відставку Яценюка та призначення Гройсмана. «Свободівець» наголосив на тому, що порушенням регламенту є й те, що нардепи не знають справжнього складу нової коаліції. Мовляв, до реальної коаліції входять і колишні «регіонали», що свідчить про реванш влади Януковича.

Іллєнко також закликав розпустити Верховну Раду та йти на досторокові парламентські вибори.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 квітня Верховна Рада призначила Володимира Гройсмана Прем’єр-міністром України і дала згоду на відставку Кабміну Арсенія Яценюка.

Зокрема від Блоку Петра Порошенка «за» проголосував 131 народний депутат, від «Народного фронту» – 75, від фракції Радикальної партії – 1, від групи «Відродження» – 23, від групи «Воля народу» – 16.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ