SIM-картки
SIM-картки

Нацкомісія з регулювання у царині зв’язку ухвалила рішення підтримати проект постанови, що передбачає обов’язкову ідентифікацію та реєстрацію SIM-карток абонентів. Як повідомила речниця комісії Тетяна Ліговська, це рішення різко зменшить обсяги мобільного шахрайства і сприятиме чіткій ідентифікації абонентів мобільного зв’язку.

Як передає  радіо «24», в уряді пояснили, що ця постанова особливо необхідна зараз, у зв’язку з постійною загрозою з боку терористів і російських військових, які, зокрема, використовують «знеособлені» мобільні для створення розвідувально-інформаційної мережі зі збору та передачі даних щодо дислокації та переміщення сил АТО.

Своєю чергою, мобільні оператори і учасники ринку виступили проти обов’язкової реєстрації абонентів. На їхню думку, персоналізація проданих SIM-карт позначиться не тільки на обсягах продажів, але і на доступності послуг мобільного зв’язку.

У разі ухвалення Кабміном згаданої постанови абоненти, яких зараз обслуговують на умовах анонімного договору, зобов’язані будуть звернутися до операторів і пред’явити документ, що встановлює особу.

Читайте: Google подарує усьому світові безроумінговий мобільний зв’язок

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ