завод «Фіолент»
Завод «Фіолент» працюватиме в системі держоборонзамовлення Росії

Сім підприємств оборонно-промислового комплексу в Криму працюватимуть на Росію. Про це заявив «перший заступник міністра промполітики» окупаційного уряду Криму Константін Равич, передає РИА «Крим».

Сім заводів вже увійшли в російський реєстр і отримали можливість працювати в системі держоборонзамовлення РФ. «Можуть приймати замовлення, тобто, виконали всі вимоги, які дозволяють працювати в системі держоборонзамовлення, сім підприємств. Це і завод «Фіолент», завод «Затока» та НДІ аеропружних систем», – повідомив Равич. Він не виключив, що цей список збільшиться, якщо підприємства виконають «необхідні вимоги» ФСБ і Мінпромторгу РФ.

Нагадаємо, наприкінці серпня Кабінет Міністрів України припинив дію угоди з Російською Федерацією про виробничу і науково-технічну кооперацію підприємств оборонної галузі промисловості.

21 травня Верховна Рада України розірвала п’ять угод між урядами України і Росії, що стосуються військової співпраці між державами. Так, депутати проголосували за денонсацію угоди: про співробітництво у військовій області, про співробітництво в галузі військової розвідки, про охорону секретної інформації, про транзит російських військ через Україну в невизнаній Придністровській Молдавській Республіці (за це проголосували 265 депутатів), про військові міждержавних перевезеннях і розрахунках за них (264 голоси).

8 червня президент Петро Порошенко підписав закони «Про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про транзит через територію України військових формувань Російської Федерації, які тимчасово знаходяться на території Республіки Молдова» та «Про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ