2
Дошка була виготовлена за рахунок коштів комуністів і встановлена на будівлі Кримського рескому КПРФ 8 травня 2015 року

Невідомі у Сімферополі в ніч на 18 травня облили фарбою меморіальну дошку Сталіну. Про це повідомила прес-служба кримського комуніста, депутата окупаційного міськради Сімферополя Степана Кіскіна на його сторінці в Facebook.

Він уточнив, що дошка розміщена на стіні кримського відділення КПРФ і присвячена перебуванню Сталіна на Ялтинській конференції 1945 року.

«Вважаю цю ситуацію заздалегідь спланованою провокацією, приуроченою до Дня пам’яті жертв депортації з Криму. Нас, кримчан, хтось хоче зіштовхнути лобами, але у цих вандалів-екстремістів нічого не вийде!» – заявив Кіскін, очевидно, на когось натякаючи.

Комуніст назвав це «кричущим випадком вандалізму» і запевнив, що його кримські однопартійці не залишать це без уваги.

3

1До слова, це не перший акт подібного вандалізму на окупованому півострові. У березні 2016 року невідомі написали слово «Палач» (українською «кат») на цій самій меморіальній дошці.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в день вшанування 72-ї річниці депортації кримськотатарського народу окупаційна влада Криму надіслала в освітні установи вказівки щодо стеження за відвідуванням учнів. Причому окремі дані необхідно надати щодо дітей кримськотатарської національності.

Нагадаємо, 18 травня в Україні відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ