Розслідування катастрофи MH-17
Розслідування катастрофи MH-17

Слідчий комітет Росії назвав ім’я «головного свідка» у справі про катастрофу малайзійського «Боїнга» на Донбасі. За словами офіційного представника відомства Володимира Маркіна, йдеться про колишнього українського військового механіка Євгена Агапова, передає ВВС-Україна.

За словами Маркіна, рішення розкрити інформацію про свідка ухвалили через «сумніви окремих заангажованих ЗМІ в реальному його існуванні». За даними слідчих, Агапов проходив військову службу на посаді механіка авіаційного озброєння першої ескадрильї бригади тактичної авіації ВПС України. «Чоловік залишається під державним захистом Росії», – заявив Маркін.

Нагадаємо, міжнародне розслідування, яке очолили представники Нідерландів, вважає, що літак збили ракетою з комплексу «Бук».Очікується, що фінальний звіт щодо розслідування авіакатастрофи оприлюднять восени. Українська влада стверджує, що «Боїнг» збили з російського комплексу «Бук» або проросійські сепаратисти на сході України, або безпосередньо російські військові. У Росії ж висувають версії, за якими відповідальність за катастрофу літака лежить на українських військових.

Інформаційний Акцент

  • Флора

    Какой свидетель? А где он раньше был? раше нет веры. Очередная брехня.