2222
Янукович підтвердив, що зможе прийти на засідання у понеділок

Святошинський суд Києва переніс засідання, на якому повинні допитати екс-президента Віктора Януковича в якості свідка у справі злочинів проти активістів Євромайдану, на 13.00 28 листопада.

Янукович підтвердив, що зможе прийти на засідання у понеділок і попросив встановити, хто причетний до зриву сьогоднішнього засідання суду.

Причиною переносу засідання стало недоставлення до суду обвинувачуваних – «беркутівців», які перебувають у Лук’янівському СІЗО в Києві.

Як відомо, СІЗО блокували до сотні активістів руху «Правий сектор» та близько 30 осіб з організації «Вільні люди». Прес-секретар «ПС» Артем Скоропадський заявив, що в партії побоюються, що суд відпустить обвинувачених з-під варти.

Варто зазначити, що «легітимний» звертався до суду українською мовою та заявив, що для організації сьогоднішнього засідання було докладено багато зусиль і попросив не переносити його: «Я попросив би вас, ваша честь, за будь-якій можливості сьогодні провести засідання, це дуже важливо».

«Це моя власна ініціатива виступити свідком у цій справі. Це моє власне рішення. Тому я зацікавлений у тому, щоби була встановлена істина у цій справі та, дійсно, була мені надана така можливість», – додав екс-президент-втікач.

Читайте: Луценко про допит Януковича: Це чергова піар-акція

БЕЗ КОМЕНТАРІВ