Юрист Порошенка заявив, що Онищенко хотів купити «112 канал» для себе
Юрист Порошенка заявив, що Онищенко хотів купити «112 канал» для себе

В Адміністрації президента спростували інформацію про переговори нардепа Олександра Онищенка про купівлю телеканалу «112 Україна» в інтересах президента Петра Порошенка. Про це йдеться у коментарі прес-служби АП, пише Українська правда.

«Інформація, поширена низкою втікачів, які мають проблеми з законом, не відповідає дійсності та спрямована на відволікання уваги від розслідування щодо цих осіб», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, оголошений в розшук, підозрюваний в розтраті депутат Олександр Онищенко заявив, що президент Петро Порошенко нібито намагався через нього купити телеканал «112 Україна».

У свою чергу, директор компанії ICU Макар Пасенюк заявляє, що він справді у 2015 році обговорював із нардепом Олександром Онищенком купівлю телеканалу «112». Водночас екс-нардеп-втікач нібито хотів придбати його для себе.

«Я дійсно в травні 2015 року декілька разів зустрічався з Олександром Онищенком з його ініціативи, оскільки він планував у своїх інтересах купити «112 канал», і звернувся до мене, як інвестиційного банкіра, з пропозицією провести оцінку активу та структурувати потенційну угоду з його придбання», – заявив Пасенюк.

Нагадаємо, саме Пасенюк займався передачею частки президента Порошенка в Roshen у «сліпий» траст.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ