8_main
Станцію спеціально доводять до аварійного стану, щоби закрити, вважають кияни

Кияни повідомляють про нові руйнування на станції  метро «Героїв Дніпра», де триває будівництво ТРЦ. У соцмережах з’явилося фото плити із тріщиною на стелі, яку закріпили дротом, передає «Сегодня».

«Триває гідроізоляційне зміцнення ґрунтів, цього  разу за допомогою дроту», – написав киянин.

Як запевняють жителі, через будівництво і дощів стеля на «Героїв Дніпра» почала протікати й вкрилася  плямами.

«Станцію спеціально доводять до аварійного стану, щоби закрити. Судячи з пошкоджень, вона довго не витримає», – припустив інший мешканець столиці.

У свою чергу в підземці світлини зі станції «Героїв Дніпра» прокоментували так: «На фото плита не відвалюється. Це спеціальні жолоби, які кріпляться в місцях, де є постійні протікання. Такі, наприклад, є на «Дорогожичах», «Петрівці». Їх ставлять тимчасово або постійно. Залежить від дренажної системи станції. Тріщини та протікання є на багатьох станціях, щоночі ми працюємо над тим, щоб їх ліквідувати. З будівництвом ТРЦ це не пов’язано».

Як писав Інформаційний Акцент, раніше кияни повідомляли про величезні тріщини на платформі станції метро «Героїв Дніпра».

Нагадаємо, з середини вересня активісти виступають проти будівництва торгового центру на перехресті біля станції метро «Героїв Дніпра». У ніч на 13 вересня вони частково перекрили рух по проїжджій частині і пообіцяли перекрити його повністю, якщо вимоги щодо припинення будівництва не будуть виконані.

14 вересня в КМДА повідомили, що представники столичної влади, ініціативна група мешканців та замовник будівництва досягли порозуміння щодо будівництва торговельно-розважального комплексу над станцією метро «Героїв Дніпра» в Києві.

Тим часом над ще однією станцією підземки можуть звести торговельно-розважальний центр. Йдеться про метро «Дорогожичі». Проект Київського інвестиційного агентства (КІА) чиновники обговорили на науковій раді. Перед розробкою проекту автори ідеї мають організувати громадські слухання для обговорення цього питання. Принаймні у цьому запевнили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ