maxresdefault_322_650x410_1_650x410
Мер Бучі Анатолій Федорук

Бучанського міського голову Анатолія Федорука відсторонили від посади на два місяці – до 11 грудня. Про це повідомляють Українські новини.

«Печерський суд щойно відсторонив від посади Бучанського міського голови Анатолія Федорука. Під крики «Ганьба», – написала на своїй сторінці у Фейсбук журналіст Світлана Остапа.

Федорук, у свою чергу, зазначив, що має намір оскаржити це рішення суду.

Як відомо, 11 жовтня в Генеральній прокуратурі заявили, що повідомили про підозру міському голові Бучі Київської області, а також секретарю міськради.

Нагадаємо, у липні генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що мерів Бучі та Ірпеня Анатолія Федорука та Володимира Карплюка підозрюють у незаконній передачі земельних ділянок у власність своєму оточенню протягом 2006-2012 років.

«В рамках справи про розкрадання 890 га лісу підрозділи ГПУ, СБУ та МВС провели обшуки за 31 адресою, зокрема, і за місцем проживання мерів Бучі та Ірпеня. Підозрювані посадові особи протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва», – повідомляв тоді Луценко.

Генпрокурор уточнив, що колишньому першому заступнику голови Верховної Ради Ігорю Калєтніку дісталося 14 га лісових угідь.

Карплюк відомий тим, що в його декларації про доходи за 2013 рік було зазначено 67 квартир. Згодом декларація Карплюка суттєво «схудла» – 2014-го в ній значилося 23 квартири, а за 2015-й було вказано лише 14 квартир, три будинки і менше 4 мільйонів гривень доходу.

Дружини мерів зареєстровані як керівники ТОВ «Будрегіонінвест», яке провадить масштабне будівництво в регіоні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ