Вовк підозрюється в ухваленні завідомо неправосудного рішення у цивільній справі, яким він позбавив законного власника його майна
Вовк підозрюється в ухваленні завідомо неправосудного рішення у цивільній справі, яким він позбавив законного власника його майна

Одіозного суддю Печерського райсуду Києва Сергія Вовка на два місяці відсторонили від посади. Відповідне рішення ухвалила Вища кваліфікаційна комісія суддів. Про це повідомив адвокат Вовка Юрій Сухов, передають Українські новини.

«Сьогодні (4 квітня, – ред.) ВККС безпідставно ухвалила рішення про відсторонення судді Вовка від роботи на 2 місяці», – сказав він.

При цьому адвокат зазначив, що після одержання тексту зазначеного рішення має намір його оскаржити у Вищому адміністративному суді.

Як наголосив Сухов, всі попередні рішення про відсторонення Вовка Вищий адмінсуд скасовував.

Також адвокат повідомив, що Вишгородський районний суд Київської області ще не почав розгляд провадження, в якому Вовк є обвинувачуваним, адже суддя перебуває на лікарняному.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада дала згоду на затримання й арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва – Сергія Вовка, Віктора Кицюка та Оксани Царевич. Останні підозрюються в тому, що ухвалили завідомо неправосудні рішення в адміністративних справах щодо активістів Автомайдану, Вовк – в ухваленні завідомо неправосудного рішення у цивільній справі, яким він позбавив законного власника його майна.

Читайте: Одіозна суддя Царевич пройшла переатестацію

БЕЗ КОМЕНТАРІВ