Скандальному Кицюку хочуть дозволити зловживати довічно

Віктор Кицюк
Суддю Кицюка, який переслідував Автомайдан, хочуть призначити безстроково

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман за рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів зареєстрував постанову про призначення безстроково суддів, серед яких є Віктор Кицюк, якому оголошено підозру. Його прізвище міститься у проекті постанови, зареєстрованому Гройсманом.

У постанові пропонується призначити Кицюка суддею Печерського районного суду безстроково. У своєму Facebook Гройсман закликав всіх, «хто має факти неправомірних дій цих людей, направляти їх на електронну адресу комітету [email protected]. Парламент має право не допустити призначення тих, хто має заплямовану репутацію».

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада дала згоду на затримання й арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва – Сергія Вовка, Віктора Кицюка та Оксани Царевич. Останні підозрюються в тому, що винесли свідомо неправосудні постанови у провадженнях про адміністративне правопорушення відносно активістів Автомайдана. Таким чином, за даними прокуратури, вони незаконно залучили до адміністративної відповідальності кілька людей у січні минулого року.

11 березня Вінницький міський суд обрав запобіжним заходом для судді Печерського райсуду Києва Оксани Царевич особисті зобов’язання строком на 2 місяці. Таке саме рішення суд виніс і щодо Кицюка 13 березня. Однак у травні 2015 року суд відмовився продовжити запобіжний захід у вигляді носіння електронного браслету Кицюку.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 вересня одіозну суддю Оксану Царевич нарешті відсторонили від виконання суддівських обов’язків у Печерському суді.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ