Віктор Кицюк
Суддю Кицюка, який переслідував Автомайдан, хочуть призначити безстроково

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман за рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів зареєстрував постанову про призначення безстроково суддів, серед яких є Віктор Кицюк, якому оголошено підозру. Його прізвище міститься у проекті постанови, зареєстрованому Гройсманом.

У постанові пропонується призначити Кицюка суддею Печерського районного суду безстроково. У своєму Facebook Гройсман закликав всіх, «хто має факти неправомірних дій цих людей, направляти їх на електронну адресу комітету [email protected]. Парламент має право не допустити призначення тих, хто має заплямовану репутацію».

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада дала згоду на затримання й арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва – Сергія Вовка, Віктора Кицюка та Оксани Царевич. Останні підозрюються в тому, що винесли свідомо неправосудні постанови у провадженнях про адміністративне правопорушення відносно активістів Автомайдана. Таким чином, за даними прокуратури, вони незаконно залучили до адміністративної відповідальності кілька людей у січні минулого року.

11 березня Вінницький міський суд обрав запобіжним заходом для судді Печерського райсуду Києва Оксани Царевич особисті зобов’язання строком на 2 місяці. Таке саме рішення суд виніс і щодо Кицюка 13 березня. Однак у травні 2015 року суд відмовився продовжити запобіжний захід у вигляді носіння електронного браслету Кицюку.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 вересня одіозну суддю Оксану Царевич нарешті відсторонили від виконання суддівських обов’язків у Печерському суді.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ