Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України
Кулика звинувачують у незаконному збагаченні

Скандально відомому військовому прокурору сил Антитерористичної операції Костянтину Кулику, який живе аж ніяк не на одну зарплату, Спеціалізована антикорупційна прокуратура спільно з НАБУ 21 жовтня вручили обвинувальний акт. Про це інформує  прес-служба Національного антикорупційного бюро.

Кулика звинувачують у незаконному збагаченні. У НАБУ обіцяють, що в найкоротший термін обвинувальний акт буде передано до суду для розгляду по суті.

У разі визнання судом провини військового прокурора сил АТО, йому загрожує позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Як відомо, Антикорупційне бюро ще з грудня 2015 року проводить досудове розслідування за фактом незаконного збагачення  військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

У червні 2016 року стало відомо, що Кулика звинувачують у тому, що його видатки перевищують доходи. Також в НАБУ та САП підозрюють, що він приховує нові коштовні придбання.

29 червня Кулику офіційно повідомили про підозру, суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Також його відсторонили від посади. Згодом він отримав можливіть повернутися до виконання своїх обов’язків.

Крім того, Солом’янський райсуд Києва заарештував два автомобілі, три квартири і кілька банківських рахунків Кулика.

Читайте: Дмитро Гнап: Хто такий Костянтин Кулик

БЕЗ КОМЕНТАРІВ