гроші
Гузир відсторонив прокурорів зі збереженням заробітної плати, премій та надбавок

Заступник Генерального прокурора України Володимир Гузир підписав наказ про відсторонення від виконання обов’язків заступника керівника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця. Про це УНН повідомили правоохоронці.

Однак, за їхніми словами, Гузир відсторонив прокурорів зі збереженням заробітної плати, премій та надбавок.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 7 липня Печерський районний суд Києва застосував запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою і як альтернативу визначив заставу на суму 3,2 млн грн для підозрюваних у хабарництві першого заступника керівника Головного слідчого управління Генпрокуратури Шапакіна, заступника прокурора Київської області Корнійця та цивільної особи – підприємця Гібаленка, якого підозрюють у пособництві при передаванні хабара прокурорам.

8 липня була внесена застава у розміру 3,2 млн грн за заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна. Як стало відомо раніше, 5 липня у приміщенні прокуратури Київської області проводився обшук. Причина обшуку – підозра у отриманні хабара розміром у 200 тисяч доларів. У затриманих високопосадовців прокуратури вилучено близько 500 тис. дол. і коштовності.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ