Домінік Стросс-Кан увійшов до Наглядової ради банку «Кредит Дніпро», що належить Віктору Пінчуку
Домінік Стросс-Кан увійшов до Наглядової ради банку «Кредит Дніпро», що належить Віктору Пінчуку

Колишній директор МВФ Домінік Стросс-Кан увійшов до Наглядової ради банку «Кредит Дніпро» українського олігарха Віктора Пінчука, повідомляє Марія Серена Натале у статті, опублікованій на сайті газети Corriere della Sera.

«Домінік Стросс-Кан, колишній директор МВФ, колишній міністр фінансів, колишній потенційний кандидат від Соцпартії в президенти, (…) один з наймогутніших у Франції, знайшов нову роботу в Україні, яка переживає економічну кризу, конфлікт на сході, політичну дезінтеграцію», – пише кореспондент.

У 66 років людина, яка опинилася в центрі скандалів сексуального характеру, увійшла до Наглядової ради банку «Кредит Дніпро», що належить мільярдерові Віктору Пінчуку, статок якого оцінюється в 1,4 млрд. доларів. В Україні за багатством він поступається лише Рінату Ахметову. Сталевий магнат, що збагатився в дикі 90-ті після здобуття Україною незалежності і під час перегонів за золотом, є близьким родичем Леоніда Кучми (президент України в 1994-2004 рр. – ред.), повідомляє кореспондент.

В останні роки Стросс-Кан після відставки з поста директора МВФ був радником в урядах Сербії та Південного Судану. Зазнавши історичної і політичної травми з анексією Криму Москвою, Україна з її крихкою економікою, що опинилася в руках корумпованих і жадібних владних угруповань, навряд чи стане для Стросс-Кана місцем для релаксації, зазначає кореспондент.

За матеріалами Inopressa.ru

БЕЗ КОМЕНТАРІВ