box3
Британський боксер добровільно відмовився від чемпіонських поясів

Британська комісія з контролю за боксом призупинила дію професійної боксерської ліцензії вже екс-чемпіона світу у суперважкій вазі Тайсона Ф’юрі, передає ВВС.

Дія ліцензії призупинена на період вивчення його допінг-тестів і проблем зі здоров’ям, про які повідомляв сам боксер.

Ф’юрі повинен буде постати перед Комісією зі своїми поясненнями, після чого дія його боксерської ліцензії може бути відновлена.

Раніше стало відомо, що британський боксер-важковаговик добровільно відмовився від титулів чемпіона світу за версіями WBO та WBA. За його словами, він хоче сконцентруватися на лікуванні та відновленні.

«Зараз у моєму житті з’явився новий великий виклик. І я це поборю так само, як свого часу переміг Кличка», – зазначив Ф’юрі.

«Я вигравав титули на ринзі. Відтак, їх втратити також треба на ринзі. Але зараз я не можу їх захистити. Тому я ухвалив складне та емоційне рішення відмовитися від здобутих мною чемпіонських титулів», – підсумував юоксер.

Зазначимо, промоутер Ф’юрі вважає, що таке рішення допоможе спортсмену повністю відновитися від його нинішнього стану без будь-якого тиску та з фаховою медичною допомогою, на яку потрібно багато часу.

Нагадаємо, 4 жовтня за один день скандальний британський боксер і оголосив про завершення кар’єри, і спростував власну заяву.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ