Анатолій Федорук
Екс-«регіонал» Анатолій Федорук є кумом скандального голови Ірпеня Володимира Карплюка

Скандальний мер Бучі Київської області Анатолій Федорук знайшов собі виправдання. Він стверджує, що рішення міськради про вилучення 890 га земель лісового фонду з держвласності здійснювали… в інтересах територіальної громади. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«У результаті безглуздих рішень Генпрокуратури виходить, що Буча знаходиться за межами населеного пункту Буча. Проте 6,6 тис. жителів, власників територій, п’ять шкіл, лікарня, міська рада, сім виборчих дільниць розміщуються за межами населеного пункту, у них немає юридичної адреси. Тому з 1998 року міська рада, виконавчий орган, діяли і діють в інтересах територіальної громади», – сказав Федорук.

За його словами, згідно з межею смт. Буча від 1968 року, його територія становить 1005 га, при цьому 890 га є ядром населеного пункту.

«Ми відстоюватимемо своє, тому що місто не може, як стверджує слідчий, розміщуватися за межами міста (…). Слідчі дії триватимуть близько півтора місяця, ми, у свою чергу, з допомогою адвокатів, органу місцевого самоврядування, скоротимо цей проміжок часу для того, щоби встановити істину та поставити в цих питаннях крапку», – зазначив Федорук.

Як повідомили в приймальні міської ради Бучі, мер міста 22 липня перебував на своєму робочому місці, адміністрація працює в штатному режимі.

21 липня Бучанська міська рада не працювала у зв’язку зі слідчими діями Генеральної прокуратури України стосовно мера міста Федорука.

Мерів Бучі та Ірпеня – Федорука та Володимира Карплюка – підозрюють у незаконній передачі земельних ділянок у власність своєму оточенню упродовж 2006-2012 років.

Карплюк відомий тим, що в його декларації про доходи за 2013 рік було зазначено 67 квартир. Згодом декларація Карплюка суттєво «схудла» – у 2014 році в ній значилось 23 квартири, а у 2015 було вказано лише 14 квартир, три будинки і менше 4 мільйонів гривень доходу.

Дружини мерів зареєстровані як керівники ТОВ «Будрегіонінвесту». Це товариство  веде масштабне будівництво в регіоні.

У четвер народний депутат Володимир Ар’єв заявив, що Карплюк залишив межі України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ