Володимир Карплюк
Мер Ірпеня Володимир Карплюк

Скандальний мер міста Ірпінь Київської області Володимир Карплюк, відомий тим, що в його декларації про доходи за 2013 рік було зазначено 67 квартир, залишив межі України. Про це повідомив народний депутат Володимир Ар’єв, передає Українська правда.

Крім того, за його словами, у  мера міста Буча, кума Карплюка, проходять обшуки у справі про розкрадання 900 га лісу.

«З 6 ранку Генпрокуратура проводить обшук у сумнозвісного мера Бучі Анатолія Федорука у справі схематозного викрадення 900 гектарів лісу в Київській області. Його подільник, сумнозвісний мер Ірпеня Володимир Карплюк – той, який захоплював владу у Коцюбинському та організовував побиття активістів – залишив країну», – написав він.

Як відомо, 16 червня Прокуратура Київщини проводила обшук в Ірпінській міській раді у зв’язку з земельними махінаціями.

У декларації за 2013 рік Карплюк задекларував аж 67 квартир загальною площею понад 7 тисяч квадратних метрів, які він придбав у 2013 році та заплатив за них майже 21 мільйон.

Згодом декларація Карплюка суттєво «схудла» – у 2014 році в ній значилось 23 квартири, а у 2015 було вказано лише 14 квартир, три будинки і менше 4 мільйонів гривень доходу.

Його кум – екс-«регіонал» Анатолій Федорук – міський голова Бучі. Їхні дружини зареєстровані як керівники ТОВ «Будрегіонінвесту». Це товариство і веде масштабне будівництво в регіоні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ