Володимир Карплюк
За неповні два роки на посаді Карплюк відпочивав 174 дні

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк за неповні два роки роботи отримав премій та надбавок на загальну суму майже 60 тисяч гривень, що становить понад 50% від його зарплати. Про це повідомляє Громада Приірпіння з посиланням на відповідь виконавчого комітету Ірпінської ради.

Згідно з документом, за неповні 2 роки роботи заробітна плата Карплюка склала понад 117 тисяч гривень.

222При цьому за цей час сумарно він отримав понад 40 тисяч гривень премій та близько 20 тисяч надбавок, що становить більше 50% від його загальної заробітної платні.

Варто зазначити, що за час перебування на посаді Карплюк відпочивав 174 дні. Офіційно тривалі відпустки мера пояснили економією бюджетних коштів.

Нагадаємо, 21 липня ГПУ провела обшуки у будинках мерів Бучі та Ірпеня у справі про крадіжку на початку 2000-х років майже 900 га лісу навколо так званого Бучанського Межигір’я.

Генпрокуратура вилучила документи, які підтверджують злочини, скоєні Анатолієм Федоруком та Володимиром Карплюком. Самого мера Ірпеня на той момент в Україні не було.

Карплюк відомий тим, що в його декларації про доходи за 2013 рік було зазначено 67 квартир. Згодом декларація Карплюка суттєво «схудла» – 2014-го в ній значилося 23 квартири, а за 2015-й було вказано лише 14 квартир, три будинки і менше 4 мільйонів гривень доходу.

Дружини мерів зареєстровані як керівники ТОВ «Будрегіонінвест», яке провадить масштабне будівництво в регіоні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ