Антон Чернушенко втік
Антон Чернушенко втік

Голова Апеляційного суду Києва Антон Чернушенко, якого напередодні дозволили затримати та арештувати, 1 липня не з’явився на робочому місці. Про це повідомляє телеканал «24».

Обов’язки голови зараз виконує заступниця Чернушенка Марія Приндюк. За словами дружини пана Чернушенка, її чоловік у відпустці.

Як пояснили у Генеральній прокуратурі, за процедурою після того, як ВРУ дала згоду не затримання та арешт підозрюваного, прокурор має отримати офіційний документ з парламенту. А вже потім на підставі цього документу підготувати подання до суду на обрання запобіжного заходу – домашній арешт, утримання під вартою, застава, тощо. А вже після рішення суду, можливе виконання рішення суду.

Офіційно постанову про надання дозволу на затримання і арешт Чернушенка Генпрокуратура поки не отримала. В СБУ повідомили, що спецслужби можуть розшукати і затримати підозрюваного в тому випадку, якщо є доручення.

Нагадаємо, ГПУ повідомила про підозру Чернушенку у скоєнні тяжких кримінальних злочинів, а генпрокурор Віктор Шокін звернувся до Верховної Ради про дозвіл на затримання та арешт судді.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, напередодні Верховна Рада погодила його затримання і арешт.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ