У ніч на 24 серпня в райцентрі Криве Озеро співробітники місцевого відділку поліції на смерть забили молодого чоловіка
У ніч на 24 серпня в райцентрі Криве Озеро співробітники місцевого відділку поліції на смерть забили людину

Керівництво Нацполіції України ухвалило рішення про розформування Кривоозерського відділення Врадіївського відділу поліції в Миколаївській області, де місцевий житель загинув під час затримання його поліцейським загоном. Про це заявила глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе, передає Інтерфакс-Україна.

«Зараз ми очікуємо на результати службового розслідування. Я ухвалила рішення про розформування відділення поліції Кривого Озера. Покарати винних – загальна позиція Нацполіції, Генпрокуратури та Міністерства внутрішніх справ України. Ніхто не буде покривати винних», – сказала перед від’їздом до Миколаївської області Деканоїдзе.

В інформації зазначається, що Деканоїдзе візьме під особистий контроль перебіг службового розслідування щодо законності дій поліції.

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк заявив, що полісмени перевищили повноваження під час затримання: «Зараз ми можемо констатувати факт, що, за попередніми даними, дійсно відбулося перевищення повноважень з боку Національної поліції. Більше того, я можу сказати, що не виключено, що одному з них буде пред’явлено звинувачення за ст 115, тобто умисне вбивство».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у ніч на 24 серпня в райцентрі Криве Озеро Миколаївської області співробітники місцевого відділку поліції на смерть забили молодого чоловіка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ