Войцеховський
27 липня стало відомо, що Войцеховський вийшов під заставу

Засновник фінансово-будівельної «піраміди» Анатолій Войцеховський утік в Росію після того, як його відпустили під заставу у 14 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат, радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець, передає Українська правда.

«Стало відомо, що засновник фінансово-будівельної піраміди Войцеховський утік в Росію на наступний день після того, як суддя Печерського суду Підпалий відпустив його під мінімальну заставу у 14 мільйонів гривень, тоді як прокуратура просила 50 мільйонів гривень», – написав він.

За словами радника мера Києва, Войцеховський залишив як мінімум 40 незаконних недобудов за період 2009-2014 років.

«Тепер виникає кілька запитань: 1. Що буде з пірамідою і ошуканими вкладниками? 2. Чи понесе відповідальність суддя Підпалий, який, як мінімум, наніс збиток державі у розімірі 36 мільйонів гривень (50-14). Скільки, цікаво, з цієї суми йому заплатив Войцеховський?», – підсумував Білоцерковець.

Водночас адвокат бізнесмена Юліан Волошин заперечує його втечу в Росію. За його словами, Войцеховський перебуває біля Києва у своєї співмешканки й нікуди не тікав.

На тому, що бізнесмен і забудовник Анатолій Войцеховський не переховується від слідства, наголосили і в МВС.

«Наразі він виконує свої процесуальні обов’язки як підозрюваний під заставою», – сказав директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко. Інших деталей він не повідомив.

Як відомо, у ніч на 17 липня Печерський суд Києва призначив скандальному забудовнику Войцеховському запобіжний захід у вигляді двох місяців ув’язнення з можливістю вийти під заставу у 14 мільйонів гривень.

27 липня стало відомо, що Войцеховський вийшов під заставу, хоча раніше адвокат заявляв, що в його підзахисного немає таких грошей.

Забудовника звинувачують в ухиленні від сплати податків на суму 12,5 млн. гривень, створенні організованої злочинної групи та інших злочинах.

Через будівельну аферу Войцеховського 10 тисяч українців можуть залишитися без квартир та грошей (це вшестеро більше, ніж інвесторів піраміди «Еліта-центр»). Експерти кажуть, що в інвесторів майже немає шансів отримати своє майно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ