Гузир подав у відставку
Гузир подав у відставку

Генеральний прокурор України Віктор Шокін прийняв відставку свого першого заступника Володимира Гузиря і призначив на його місце керівника головного управління нагляду в кримінальному провадженні Генеральної прокуратури Юрія Севрука. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Перед цим Гузир заявив, що йде у відставку. «Це дасть мені змогу через суд захистити своє ім’я і ім’я моєї сім’ї від політичних нападок», – пояснив Гузир.

Нагадаємо, раніше активісти неодноразово вимагали відставки Гузира. За їх словами, він тисне на прокурорів, які розслідують справу заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця і заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Володимира Шапакіна, яких звинувачують у корупційних діях.

За даними журналістських розслідувань, Гузир «кришував» нелегальний бізнес компанії БРСМ, діяльність якої призвела до однієї з наймасштабніших пожеж в історії України у червні. Внаслідок пожежі на нафтобазі у Київській області 5 людей загинули, 20 постраждали. Збиток, за даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, склав 39 мільйонів гривень.

Читайте:

«Радикали» блокують вхід до ГПУ й вимагають відставки Шокіна

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ