24172671
Днями журналісти бачили, як Марчук-Пазура і Бальчун разом заселяються у готель в Києві

Помічниця нового очільника «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна Вероніка Марчук-Пазура була учасницею корупційного скандалу в Польщі. Про це пише «Комсомольська правда в Україні».

41-річна киянка має яскраву біографію. Вона приїхала до Польщі в 20-річному віці. Свою кар’єру починала як танцівниця-стриптизерка в нічному клубі курортного Сопота на Балтійському узбережжі. Незабаром Вероніка вдало вийшла заміж за популярного актора Цезарія Пазуру. З чоловіком вони випустили телесеріал «Секс у меншому місті», де Вероніка знялася в кількох еротичних сценах і стала справжньою телезіркою.

За інформацією видання, Вероніка Марчук-Пазура була учасницею корупційного скандалу в Польщі.

«30 вересня 2009 року польські ЗМІ повідомили про скандал, пов’язаний з українською «Попелюшкою» (так Вероніку прозвали місцеві журналісти): правоохоронці спіймали її в одному з варшавських ресторанів під час отримання 100 тисяч злотих хабара (близько 280 тисяч гривень). Агенти польського центрального антикорупційного бюро зафіксували, як Вероніка брала пакет із грошима від директора невеликого державного видавництва, яке підлягає приватизації. Натомість, Марчук-Пазура нібито обіцяла, що її юридична компанія зробить усе, щоби знизити вартість фірми», – уточнює видання.

Варто зазначити, що днями журналісти бачили, як Марчук-Пазура і Бальчун разом заселяються у готель в Києві. За даними джерел «КП», Вероніка представляється як помічниця голови «УЗ».

Читайте: Очільник «Укрзалізниці» заробляє близько мільйона доларів на місяць

БЕЗ КОМЕНТАРІВ