tramp
Від республіканця вимагають публічної відповіді на звинувачення

Набирає обертів скандал навколо кандидата в президенти США Дональда Трампа та його можливих зв’язків із Кремлем. Для контактів використовували секретні сервери російського «Альфа-Банку» та організації Trump Organization, повідомляє ТСН.

Приводом для скандалу став матеріал, опублікований в журналі Slate. У ньому повідомлялося, що Трамп, імовірно, має «таємний канал зв’язку» через секретні сервери з російською владою.

Кандидат від демократів Гілларі Клінтон вже вимагає від республіканця публічної відповіді на звинувачення.

«Є чотири речі, які ви повинні знати про таємний сервер Trump Organization для спілкування з російським «Альфа-банком»: 1. У Дональда Трампа є таємний сервер. 2. Його налаштували для приватної комунікації з «Альфа-Банком», який пов’язаний із Путіним. 3. Коли репортери про нього дізнались, сервер вимкнули. 4. За тиждень він створив новий сервер з іншим іменем, але для тих ж цілей», – зазначила Клінтон в своєму Twitter.

Сервер працював у робочі години Нью-Йорку та робочі години Москви, тому журналісти одразу відкинули версію про те, що здійснюються хакерські атаки.

Офіційні представники Трампа та «Альфа-банку» спростували інформацію про налагоджений таємний канал спілкування між ними.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ