Німеччину підозрюють у нечесній перемозі за проведення мундіалю 2006 року.
Німеччину підозрюють у нечесній перемозі за проведення Мундіалю 2006 року

Масштабний скандал довкола корупції ФІФА продовжує бити рикошетом по нових фігурантах, пише 5 канал. Тепер впала тінь на репутацію Німеччини як країни, що приймала Мундіаль 2006 року. Відбілювання репутації Німеччини вимагають тамтешні ЗМІ. Після скандалу у ФІФА журналісти згадали, що 2000 року вибори країни-господарки Мундіалю супроводжувало багато, так би мовити, збігів: зокрема, у фіналі голосування за місце проведення чемпіонату Німеччина випередила фаворита, Південну Африку, лише на один голос.

Прихильники теорії змов раптово пригадали, як напередодні голосування представники німецького політикуму та бізнесу активізували свою діяльність в азійських країнах, чиї громадяни мали місце у виконкомі ФІФА і, відповідно, обирали господаря ЧС. А один новозеландський лобіст африканської заявки в останню мить чомусь узагалі не голосував. «Усі чутки мають бути розвіяні», – вважає очільниця спортивного комітету Бундестаґу Дагмар Фрайтаґ.

Тим часом у справі про футбольні хабарі висувають нові обвинувачення. Один із перших фігурантів розслідування ФБР, аргентинський бізнесмен Алехандро Бурзако, здався правоохоронцям в Італії. Як повідомляв Інформаційний Акцент, нові звинувачення у справі про корупцію в ФІФА висунули колишньому віце-президенту асоціації Джеку Ворнеру – його підозрюють у присвоєнні пожертв для постраждалих від землетрусу на Гаїті.

Нагадаємо, близько двох тижнів тому світ спорту сколихнув скандал: кількох чиновників ФІФА заарештували за підозрою у корупції. На тлі цих подій у відставку був вимушений піти президент асоціації Йозеф Блаттер.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ