«Ліга мрії»
Кадр зі стрічки «Ліга мрії»

Французький фільм «Ліга мрії» про ФІФА і президента Зеппа Блаттера, який раніше подав у відставку через корупційний скандал, провалився в американському прокаті і встановив новий антирекорд, повідомляє ТСН. У картині знімалися всесвітньо відомі актори Жерар Депардьє, Сем Ніл і Тім Рот, проте це не врятувало її від краху. На зйомки «Ліги мрії» ФІФА витратила шалені гроші, при цьому за перші два дні прокату в США він зібрав у кінотеатрах лише… 607 доларів!

Незважаючи на на корупційний скандал у ФІФА, стрічку показали у кінозалах Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Вашинґтона, Майамі та інших великих американських міст. На фільм у Лос-Анджелесі в кінотеатр прийшли двоє людей, пише Reuters. Кінотеатр у Феніксі продав лише один квиток за 9 доларів.

У стрічці розповідається столітня історія ФІФА. Трьох президентів світової футбольної організації – Жюля Ріме, Жоао Авеланжа і Зеппа Блаттера грають Жерар Депардьє, Сем Ніл і Тім Рот. При цьому Блаттер у фільмі зображений як ефективний та чесний керівник.

Нагадаємо, ФБР перевірить, чи законно Росія отримала Чемпіонат світу-2018. Після корупційного скандалу в ФІФА вивчення заявок Росії і Катару стане частиною великого розслідування.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ