Юрій Милобог
Юрій Милобог відкидає звинувачення у спробах узяти хабаря від Вілкула за неучасть у виборах мера Кривого Рогу

Криворізький осередок «Самопомочі» вимагає негайного поновлення Юрія Милобога у партійних лавах. Про це йдеться у спільній заяві членів осередку, передає 112 ua.

«Ми відкидаємо обвинувачення, висунуті проти лідера криворізького осередку Об‘єднання «Самопоміч» Юрія Милобога через їхню упередженість та отримання препарованих доказів від сумнівних осіб. Вимагаємо негайного поновлення Юрія Милобога у партії «Самопоміч», – ідеться у повідомленні.

При цьому учасники криворізької «Самопомочі» наголосили, що не підтримують дії керівництва партії, оскільки, на їхню думку, вони суперечать декларованим цінностям та принципам діяльності цієї політсили.

«Наслідком збирання компромату, шантажу голови нашого осередку Юрія Милобога стала втрата провідних позицій «Самопомочі» у Кривому Розі, легітимізація Юрія Вілкула та підсилення впливу антидемократичних сил», — зазначено в заяві.

Окрім цього, криворізький осередок «Самопомочі» відмовився визнавати в ролі лідера Семена Семенченка. За словами членів осередку, він не бажає співпрацювати з активом на демократичних засадах.

Як раніше повідомляв Інформаційний Акцент, «Самопоміч» заявила, що виключила зі своїх лав голову криворізького осередку Юрія Милобога. Той, мовляв, домовлявся з представниками «Опозиційного блоку» про відмову від боротьби за крісло мера Кривого Рогу. Екс-очільник криворізької «Самопомочі» назвав цю заяву «необґрунтованою».

Окрім цього, у коментарі Інфі Милобог заявив, що його шантажували, примушуючи знятися з виборів на користь Семенченка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ