Скарби Межигір'я віднині під арештом
На скарби Межигір’я наклали арешт

Печерський районний суд арештував історико-культурні та матеріальні цінності, які були у резиденції екс-президента Віктора Януковича. Таке рішення судді Смик від 29 липня міститься у державному реєстрі судових рішень.

Рішення було винесено на клопотання слідчого Генпрокуратури. У ньому не вказуються прізвища, але за змістом можна зрозуміти, що «Особа 1» – це екс-президент Віктор Янукович, який проживав у Межигір’ї. Прокуратура пояснює прохання метою забезпечення можливих цивільних позовів потерпілих про відшкодування шкоди, завданої злочинами, у яких обґрунтовано підозрюється Янукович.

Встановлено, що у період лютого-березня 2014 року всі цінності були передані на тимчасове зберігання до Національного Художнього музею. Таким чином, суд заборонив закладу виконувати будь які дії, пов’язані з відчуженням вказаного майна.

Серед цінностей, які входять до переліку: релігійні  книги, ікони, виконані здебільшого у ХІХ та ХХ сторіччях, скульптури, підсвічники, канделябри. Водночас у переліку є кілька речей XVIII століття: лампада підвісна, годинник підлоговий у стилі Людовіка ХV. Крім того, до матеріальних цінностей віднесені запонки з ініціалами «особи 1», тобто Януковича, «Скульптура ОСОБА_1», а також панно з рельєфом екс-президента.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у березні невідомі фетишисти вкрали найвідоміший «скарб» Межигір’я – золотий батон.

Читайте: «Легітимний» розповів про страусів, корупцію, війну та Євромайдан

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ