Лос-Анджелес
Лос-Анджелес здобув першість завдяки енергоощадним пристроям

Журнал Wired опублікував список найбільш інноваційних міст сьогодні і розповів про проекти, завдяки яким життя в цих містах стала набагато краще. Так, Лос-Анджелес здобув першість завдяки енергоощадним лампам, які освітлюють все місто.

Шанхаю потрапити до списку допомогла канатна дорога, яка, замінивши метро, ​​забезпечила жителям міста ефективну транспортну інфраструктуру. Голландський Ейндховен, який колись був тихим провінційним містом, відомий багатьом своїм обертовим мостом Ховерінг. Це єдина в світі сухопутна кругова дорога, яку тримає всього одна опора. Як не дивно, створена така цікава конструкція була не для залучення туристів, а задля економії, щоб не рити тунель для пішохідного та велосипедного рухів під нову кругову багаторівневу розв’язку.

Мекку в Саудівській Аравії похвалили за те, що місто завдяки інноваціям міського середовища щорічно справляється з величезною кількістю паломників. Батьківщину стартапів Сан-Франциско – за те, що місцевий простір дозволяє розвиватися новим проектам. Це місто б’є всі рекорди за кількістю коворкінгу для зручної спільної роботи. Також до списку Wired увійшли Дубай і кенійський Найробі.

Читайте: Ферми на дахах хмарочосів: архітектори показали, як виглядатимуть міста через 100 років

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ