Шопінг
У дослідженні брали участь 140 ключових торговельних міст

Консалтингова компанія JLL оприлюднила рейтинг найкращих міст для шопінгу. Перші позиції посіли Лондон, Гонконґ, Париж, Дубай і Нью-Йорк. Про це повідомляє Інтерфакс.

У дослідженні брали участь 140 ключових торговельних міст, розташованих в різних країнах світу. На ці міста в сукупності припадає 36% світового ВВП і більш 15 трлн. витрат споживачів.

Укладачі рейтингу зазначають, що в Лондоні є чимало міжнародних компаній, зокрема, що працюють в сегменті продажів люксових товарів.

Гонконг за привабливістю для шопінгу є провідним містом Азіатсько-тихоокеанського регіону. Материковий Китай забезпечує третину від загального обсягу продажів.

У Парижі найвища орендна плату для популярних рітейлерів. Столиця Франції посідає третю сходинку також і в рейтингу з продажу розкішних товарів.

У дослідженні наголошується, що в Дубаї знаходяться 35% продавців люксових товарів з усього світу. Крім того, емірат – провідний напрямок для шопінгу на Близькому Сході.

Нью-Йорк, за даними JLL, пропонує найвищу вартість оренди торгових площ, що становить понад 37 тис. дол. за кв. метр. При цьому американські торговельні компанії є найбільшими експортерами в світовому масштабі.

До першої десятки також потрапили Шанхай, Сінґапур, Пекін, Кувейт і Токіо.

Читайте: Рецепт щастя для жінок: відсутність зайвої ваги та шопінг

БЕЗ КОМЕНТАРІВ